2 НАЦІОНАЛЬНИЙ ФОРУМ БУХГАЛТЕРІВ

«Жити – означає зробити художній твір із самого себе»

Федір Достоєвський

 

6 грудня 2013 в Києві пройде Національний форум бухгалтерів, перший в Україні масштабний захід для бухгалтерів, на якому йтиметься не про податки та фінансові звітності, а про професію. На форумі не буде нескінченних обговорень складності процесу імплементації МСФЗ в Україні та останніх змін ПКУ.

В центрі уваги – особистість Бухгалтера.

Які виклики стоять сьогодні перед професією? Яку освіту повинен мати сучасний бухгалтер? Чого очікує роботодавець від бухгалтера і яка роль даної штатної одиниці в компанії?

 

Національний форум бухгалтерів присвячений питанням саморозвитку та підвищення особистої ефективності. В рамках семи майстер-класів, які пройдуть на форумі, будуть розглянуті теми тайм-в-кайф: встигати вчасно і з задоволенням, якого бухгалтера шукають роботодавці, різні підходи в бізнесі чоловіків і жінок, як налагодити комунікацію з партнерами в бізнесі і в житті , як знайти роботу своєї мрії, виховати власні амбіції. Федір Достоєвський писав: «Жити – означає зробити художній твір із самого себе». Даний захід присвячено мистецтву бути прогресивним фахівцем, майстром своєї справи. Ми спробуємо зруйнувати стереотипи, що склалися, і відкрити нове бачення професії та особистості Бухгалтера.

 

Спеціальні гості форуму: 

  • Олександр Клименко, Міністерство доходів і зборів України
  • Сергій Гайдайчук, президент спільноти бізнес лідерів CEO CLUB UKRAINE
  • Ваче Давтян, президент і засновник компанії «Промкабель-Електрика»
  • Маргарита Січкар, успішний ресторатор, засновник центру іпотерапії «Камелія»
  • Юлія Містюк, менеджер проектів в Ward Howell, консалтингової компанії з пошуку керівників і розвитку лідерського капіталу

 

Вчитися і розвиватися – девіз професії сьогодні. Проведіть день разом з тими, хто формує сучасні тенденції і підходи в бізнесі. Будьте лідерами своєї галузі!

 

З програмою та умовами участі можна ознайомитися за посиланням

укрс

 

Додаткова інформація за телефонами:

  • 044 568 57 95
  • 044 482 28 58

або  за адресою: rnba@rnba.com.ua

 

Партнери